GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ


GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Video Wall Görüntü Sistemleri

Video Wall, bir ekran ile erişemeyeceğiniz alan boyutlarına erişerek adeta bir ekran-duvar oluşturmaya olanak sağlıyor. Video wall oldukça etkili bir reklam ve iletişim aracıdır. İnsan trafiğinin son derece yoğun olduğu, alışveriş merkezleri, yaşam merkezleri, hastaneler ve belediye binalarında insanlara ulaşmak için tercih edilen önde gelen iletişim teknolojilerinden biridir. Ekran sayısı ve kaplayacakları alan da, mekana özel olarak yapılacak projelendirme ile ihtiyaca uygun olarak ve mekanın talepleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Firmamız video Wall video teknolojisini, estetik kaygıları da giderecek biçimde projelendirmektedir.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Sahne Görüntü Sistemleri

Sahne de yapılan organizasyonlarda, ses ve ışık performanslarının görüntüyle de desteklenmesi izleyenlerin hem coşkusunu arttırır hem de görsel bir şölenin ortaya çıkmasını sağlar. Sahneye kurulan bir projeksiyon perdesine yansıtılan görüntü hem sunulan müziğin, şiirin, konuşmanın v.b. etkinliklerin görselliğini destekler hem de seyirciye hoş vakit geçirtir. Alanımızdaki uzmanlığımız ve en son teknoloji ile üretilmiş dünyaca ünlü kendini kanıtlamış markalı ürünlerimizle, etkin ve kusursuz profesyonel sahne görüntü sistemleri için bize her zaman güvenebilirsiniz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Kültür Merkezi Görüntü Sistemleri

Kültür merkezlerinde yapılan toplantı, konser, tiyatro, şiir dinletisi v.b. gibi etkinliklerde sahneye kurulan projeksiyon perdesine yansıtılan görüntüler hem yapılan organizasyonu desteklemekte hem de seyircinin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır. Kültür Merkezi gibi güvenilirlik, esneklik ve kontrol gerektiren bu tip kullanım alanlarında görüntü sistemi tasarımlarınızı profesyonel proje departmanımız sayesinde hazırlayarak sizlere anahtar teslim çözümler sunuyoruz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Tiyatro Salonu Görüntü Sistemleri

Tiyatro salonunda, sergilenen oyunun veya düzenlenen etkinliğin görsel açıdan da desteklenmesi gerekebilir. Oyunun veya etkinliğin anlatımının görüntüyle de verilmesi izleyenlerin tiyatrodan daha çok haz almasına ve mutlu bir şekilde ayrılmasına sebep olur. Tiyatro gibi geniş bir sahneye sahip olan bir yapıda net bir görüntü elde etmek için kurulucak olan görüntü sisteminin çok iyi hesaplanıp uygulamasının yapılması gerekir. Start Elektronik olarak, tiyatro salonu görüntü sistemi uygulamalarını tecrübeli ve işinde uzman ekibiyle birlikte profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Sinema Salonu Görüntü Sistemleri

Sinemalarda kullanılacak görüntü sistemleri salonun yapısı hesaplanarak seçilmeli, ergonomik özellikleri salona uygun olmalıdır. Seyircinin keyifli bir film izlemesi ve memnun kalması için görüntünün net ve anlaşılır olması gereklidir. Görüntü kalitesini yüksek tutmak için kullanılan film makinasının ve perdesinin çağımıza uygun kendini bu alanda dünya da ispatlamış kaliteli markalardan olması gerekmektedir. Firmamız çağın gerektirdiği teknolojileri kullanarak, sinema salonlarında görüntüyü en üst seviyeye taşıyan markalı ürünleri kullanmaktadır. Sinemanızdaki görüntü sistemi uygulamalarını tecrübelerimizden edindiğimiz bilgilerle projelendirip sizlere sunuyoruz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Eğlence Merkezi Görüntü Sistemleri

Eğlence mekanlarında müzik yayınları, gösteriler, şovlar görüntü sistemleri ile desteklenmektedir. Kalabalığın eğlenmesi ve haz alması için görüntü sistemlerinden verilen görüntünün net, kaliteli olması gerekmektedir. Mümkün olan en iyi görüntü deneyimini sunmanız için mekanınızı en iyi şekilde projenlendirip profesyonel görüntü sisteminin uygulamasını yapıyoruz. Açık veya kapalı alanlarda, görsel showlar, etkinlikler ve mekân darlığı kaygısı taşıdığınız, her alanda kullanabileceğiniz dünya çapında kendini ispatlamış görüntü sistemlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Düğün Salonu Görüntü Sistemleri

Düğün salonlarında gelinle damadın görüntülerinin ve salonda devam eden düğünün görüntülerinin projeksiyon perdesine verilmesi artık günümüzün ritüelleri arasına girmiştir. Günümüzde, düğüne gelenlerin ve düğün sahiplerinin güzel vakit geçirmeleri için görselliğinde ön planda olması gerekmektedir. Projeksiyon makinasının ve perdesinin birbirini desteklemesi net bir görüntü için gereklidir. Biz Start Elektronik olarak, düğün salonunun büyüklüğüne ve yapısına göre en ergonomik görüntü sistemini ekibimizle birlikte uygulamasını yapıyoruz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Spor Salonu Görüntü Sistemleri

Spor salonlarında görüntü sisteminin uluslararası standartlara uygun ve problemsiz çalışır durumda olması gerekmektedir. Spor salonları geniş alanlar olduğu için iyi hesaplayıp mekana uygun görüntü sistemi kurulur. Seyirciye veya sporcuya ulaşacak olan görüntünün net ve anlaşılır olması gerekir. Firmamız Video Wall teknolojisini de spor salonlarında kullanmaya başlamıştır. Teknolojiyi yakından takip eden Start Elektronik spor salonlarının görüntü sistemlerini projelendirip salona en uygun olacak şekilde ürünlerin yerleştirilmesini ve çalışmasını sağlamaktadır.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Ev Görüntü Sistemleri

Evinizde ihtiyacınızdan daha yüksek bir ışıkla film seyretmek gözlerinizi yoracaktır. Bu nedenle ev sineması için üretilen projeksiyonlarda ansi lumen değerleri diğerlerine göre çok daha düşüktür. Genelde kullanıcıların sinema keyfini, az aydınlatılmış ya da karanlık ortamlarda yaşamayı tercih ettikleri de göz önüne alınırsa 2000-2500 ansi lumen ışık gücüne sahip bir cihaz fazlasıyla yeterli olacaktır. projeksiyonu perdeye çok yakın konumlamak istiyorsanız, özel kısa mesafe lensine sahip projeksiyon cihazını, uzun konumlamak istiyorsanız uzak mesafe lensini tercih etmeniz gerekmektedir. Start Elektronik bu unsurları göz önünde bulundurarak evinize en uygun en ergonomik görüntü sistemini kurmaktadır.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Otel Görüntü Sistemleri

Otelinizdeki düğünler, sahne canlı performans, diskolar, partiler, toplantılar, seminerler v.b. gibi organizasyonlardan katılanların mutlu bir şekilde ayrılması için bu mekanlarda kullanılan görüntü sistemleri büyük önem taşımaktadır. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için en kaliteli ürünlerle ve uygulamayla yapacağınız görüntü sistemleri oteliniz için hem tercih sebebi olacak hem de artı bir puan olarak size geri dönecektir. Firmamız beklentilerinizin ötesinde otelinizdeki görüntü sistemlerinin kullanıldığı tüm yerlerde mekanın görsel bütünlüğünü bozmadan müşterilerinize etkileyici bir görüntü performansını sizlere sunuyor.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Toplantı Salonu Görüntü Sistemleri

Görüntü sistemi toplantının genel başarısı üzerinde en belirgin faktörlerden biridir. Toplantıda konuşulan konuların görsel destekli olarak projeksiyon perdesine projeksiyon cihazıyla verilmesi toplantının katılımcılar için daha verimli geçmesini sağlayacaktır. Firmamız, toplantı salonlarınızın kullanım alanına en uygun olan görüntü sistemlerini sizlere sağlamaktadır.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Okul Görüntü Sistemleri

Günümüzde görüntü sistemleri okullarda verilen eğitimler açısından vazgeçilmez hale gelmiştir. Sınıflara kurulan projeksiyon cihazından projeksiyon perdesine verilen görüntülerle anlatılan derslerin görsel olarak desteklenmesi eğitimdeki verimin büyük ölçüde artmasına yol açmıştır. Öğretmenlerin öğrencilerle sözel iletişimini görsel iletişimle desteklemiştir. Okulun ihtiyacı olan görüntü sistemini belirleyip öğretmenlerin ve öğrencilerin en verimli bir şekilde ders işlemelri için gerekli olan görüntü sistemini sizlere uyguluyoruz.
GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Kiralama Şirketleri Görüntü Ekipmanları

START ELEKTRONİK olarak, her türlü organizasyonları için kiralama şirketlerine kaliteli markalardan oluşan geniş ürün yelpazesine sahip Profesyonel Görüntü Sistemlerimizle profesyonel çözümler sunuyoruz. Profesyonel görüntü sistemleriyle ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılayacak ürün gamına sahip olan firmamız, sizin en güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

SİZE ÖZEL PROFESYONEL ÇÖZÜM

Eğer sizi farklı kılan, yenilikçi, yaratıcı ve çarpıcı projeler arıyorsanız; START ELEKTRONİK’in Görüntü Sistemleri, projelerinize yeni bir boyut kazandıracaktır. START ELEKTRONİK, her türlü iç ve dış mekanda kullanılabilecek görüntü sistemlerinin ve ekipmanlarının, proje ve tasarım çalışması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

KULLANIM ALANLAR

 • Kulüpler
 • Konser Salonları
 • Stadyum ve Arenalar
 • Tiyatrolar
 • Opera Binaları
 • Çok Amaçlı Salonlar
 • Caz Kulüpleri
 • İbadet Evleri
 • Oyun Parkları
 • Kültür Merkezleri
 • Fabrikalar
 • Okullar
 • Stüdyolar
 • Hastaneler
 • Alışveri Merkezleri
 • Kongre ve Sergi Merkezleri
 • Havaalanları
 • Konut ve Toplu Yerleşimleri
 • Müzeler
 • Restoranlar
 • Otel ve Tatil Köyleri

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm Referanslar Osmaniye Kadirli Kültür Merkezi
Osmaniye Kadirli Kültür Merkezi
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ
Kastamonu Kültür Merkezi
Kastamonu Kültür Merkezi
Sakarya Üniversitesi Konferans Salonu
Sakarya Üniversitesi Konferans Salonu
Nazilli Kültür Merkezi
Nazilli Kültür Merkezi
Ordu Devlet Tiyatrosu
Ordu Kültür Merkezi ve Ordu Devlet Tiyatrosu

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu