PROFESYONEL SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ


Profesyonel Ses Sistemi

Sahne Işık Sistemleri

Günümüz dünyası, profesyonel sahne ve ışık teknolojilerinde de yeni arayışları zorunlu kılıyor. Start Elektronik, strobe ışık, lazer, gök tarayıcı, hareketli robot (moving head, sahne spotları, ışık kontrol masaları ve sanatsal aydınlatmalar ile size hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ayrıcalıklar tanıyor. Özel tasarımlarımızla tiyatro, konser, animasyon, sahne performansı gibi birçok alanda hayallerinizdeki alt yapıyı sizlere en profesyonel şekilde sunuyoruz. Alanımızdaki uzmanlığımız ve en son teknoloji ile üretilmiş dünyaca ünlü kendini kanıtlamış markalı ürünlerimizle, etkin ve kusursuz profesyonel sahne ışık sistemleri için bize her zaman güvenebilirsiniz.
Profesyonel Ses Sistemi

Kültür Merkezi Işık Sistemleri

Kültür merkezlerinde, Işık düzenini korumak ve mükemmel ışık kalitesi için profesyonel ışık sistemleri kullanmak gerekir. Mekanların benzersiz özellikleri dikkate alınarak, proje aşamasından, uygulama aşamasına kadar uzman ekibibimizle birlikte estetik görünümünün yanı sıra, sahne ışık kalitesinden ergonomik kullanımına kadar her aşamada özenli bir çalışma yürütüyoruz. Güvenilirlik, esneklik ve kontrol gerektiren bu tip kullanım alanlarında ışık sistemi tasarımlarınızı profesyonel proje departmanımız sayesinde hazırlayarak sizlere anahtar teslim çözümler sunuyoruz.
Profesyonel Ses Sistemi

Tiyatro Salonu Işık Sistemleri

Bir tiyatro gösterisinden gerçek bir tat ve haz alabilmesinin arkasında, tiyatronun güzelliğinin yanında kesinlikle teknik donanımın yani ışık sisteminin rolü çok büyüktür. Seçilen mekanın projelendirmesini aşamasında uygun ışık sistemi ile tamamlanması gerekir. Fresnel spot, pc spot, takip spotu, led par spot aydınlatma cihazları ile sahnedeki hareket kabiliyetinizi arttırıyor, ışık kontrol masalarımızla size özgürce tasarlayabileceğiniz sahneler sunuyoruz. Tiyatro salonu ışık sistemlerinizi projelendirip, tecrübeli ve işinde uzman ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
Profesyonel Ses Sistemi

Eğlence Mekanları Işık Sistemleri

Eğlence mekanlarında gösteriler, şovlar ve ışık sistemleri aracılığı ile verilmektedir. Kalabalığın eğlenmesi ve haz alması için ışık sistemlerinden verilen efektlerin doyurucu olması gerekmektedir. Mümkün olan en iyi ışık deneyimi sunmanız için, ışık kalitesini profesyonel düzeyde verebilmeniz için mekanınızı en iyi şekilde projenlendirip profesyonel ışık sisteminin uygulamasını yapıyoruz. Açık veya kapalı alanlarda, görsel showlar, etkinlikler ve mekân darlığı kaygısı taşıdığınız, her alanda kullanabileceğiniz dünya çapında kendini ispatlamış ışık sistemlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Profesyonel Ses Sistemi

Düğün Salonu Işık Sistemleri

Düğün mekanınıza kurulan iyi bir ışık sistemi demek; kır düğünü de olsa balo salonunda da evlenseniz hem misafirlerin hem de sizin keyifli dakikalar geçirmeniz demektir. Klasik gösteriler ve eğlencelerin ötesinde ne yapabiliyorum diyorsanız, özel ışık gösterileriyle tüm misafirlerinizi geceden mutlu ve etkileyici bir şekilde yollayabilirsiniz. Firmamız bu deneyimlerinden yola çıkarak size salonunuzda kullanabileceğiniz en etkileyici ışık sistemini mekanın özelliğini dikkate alarak, uygulamasını profesyonel ekibiyle birlikte yapmaktadır.
Profesyonel Ses Sistemi

Spor Salonu Işık Sistemleri

Spor salonlarında ışık sisteminin uluslararası standartlara uygun ve problemsiz çalışır durumda olması gerekmektedir. Işık sistemleri spor salonların da organizasyonlarda (şampiyonluk kutlamaları, oyuncu takip spotları, devre arası ışık gösterileri, konserler, showlar v.b.) kullanılmaktadır. START ELEKTRONİK, bu konudaki tecrübelerine dayanarak spor salonlarının profesyonel ışık sistemlerini yetişmiş uzman kadrosuyla birlikte en kaliteli markaları kullanarak uygulamasını gerçekleştirmektedir.
Profesyonel Ses Sistemi

Otel Işık Sistemleri

Otelinizdeki düğünler, sahne canlı performans, diskolar, partiler, toplantılar, seminerler v.b. gibi organizasyonlardan katılanların mutlu bir şekilde ayrılması için bu mekanlarda kullanılan ışık sistemleri büyük önem taşımaktadır. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için en kaliteli ürünlerle ve uygulamayla yapacağınız ışık sistemleri oteliniz için hem tercih sebebi olacak hem de artı bir puan olarak size geri dönecektir. Firmamız beklentilerinizin ötesinde otelinizdeki ışık sistemlerinin kullanıldığı tüm yerlerde mekanın görsel bütünlüğünü bozmadan müşterilerinize etkileyici bir ışık performansını sizlere sunuyor.
Profesyonel Ses Sistemi

Kiralama Şirketleri Işık Ekipmanları

START ELEKTRONİK olarak, her türlü organizasyonları için kiralama şirketlerine kaliteli markalardan oluşan geniş ürün yelpazesine sahip Profesyonel Işık Sistemlerimizle profesyonel çözümler sunuyoruz. Profesyonel Işık sistemleriyle ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılayacak ürün gamına sahip olan firmamız, sizin en güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

TASARIMI YAŞAMDAN, GÜVENİ TEKNOLOJİDEN

START ELEKTRONİK olarak; Işık sistemlerinde sistemin kurulacağı mekanın özelliğine ve kullanım amacına göre uygun, doğru ürün ilkesi ile projelendirilmesi yaparak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için tam donanımlı teknik ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Işık Sistemleri konusunda firmamız imalatçı firmaların ürünlerini projesine göre hazırlatıp kendi atölyesinde uygulanacak mekana ve sisteme göre adapte ederek yerinde uygulama yapmaktadır.

Hep daha fazlasını bulacaksınız!..


SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ

KULLANIM ALANLARI

 • Kulüpler
 • Konser Salonları
 • Stadyum ve Arenalar
 • Tiyatrolar
 • Opera Binaları
 • Çok Amaçlı Salonlar
 • Caz Kulüpleri
 • İbadet Evleri
 • Oyun Parkları
 • Kültür Merkezleri
 • Fabrikalar
 • Camiler
 • Okullar
 • Stüdyolar
 • Hastaneler
 • Alışveri Merkezleri
 • Kongre ve Sergi Merkezleri
 • Havaalanları
 • Konut ve Toplu Yerleşimleri
 • Müzeler
 • Restoranlar
 • Otel ve Tatil Köyleri

PROFESYONEL SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarBingöl Milli Piyango Öğrenci Yurdu
Bingöl Milli Piyango Öğrenci Yurdu
Malatya Kongre ve Kültür Merkezi
Malatya Kongre ve Kültür Merkezi
Ordu Kültür Merkez
Ordu Kültür Merkez ve Ordu Devlet Tiyatrosu
Tuzla Viaportmarina Roller Coaster
Tuzla Viaportmarina Roller Coaster
Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi
Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi
Gümüşhane Kültür Merkezi
Gümüşhane Kültür Merkezi

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu