PROFESYONEL SES SİSTEMLERİFARKLI BEKLENTİLERE; FARKLI ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Profesyonel Ses Sistemi

Sahne Ses Sistemleri

Canlı performans gösterecek olan sanatçının sesini en iyi şekilde duyurabilmesi, izleyiciyi çoşturabilmesi için sahnedeki ses sisteminin mekana uygun ve profesyonel olması gerekir. Tüm izleyicilerin sesleri aynı seviye ve kalitede duyabilmeleri; rahatsızlık yaşamamaları için, size en kaliteli, en iyi performans gösteren ses sistemlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Alanımızdaki uzmanlığımız ve en son teknoloji ile üretilmiş dünyaca ünlü kendini kanıtlamış markalı ürünlerimizle, etkin ve kusursuz profesyonel sahne ses sistemleri için bize her zaman güvenebilirsiniz.
Profesyonel Ses Sistemi

Kültür Merkezi Ses Sistemleri

Kültür merkezlerinde, ses düzenini korumak ve mükemmel ses kalitesi için profesyonel ses sistemleri kullanmak gerekir. Mekanların benzersiz özellikleri dikkate alınarak, proje aşamasından, uygulama aşamasına kadar uzman ekibibimizle birlikte estetik görünümünün yanı sıra, ses kalitesinden ergonomik kullanımına kadar her aşamada özenli bir çalışma yürütüyoruz. Güvenilirlik, esneklik ve kontrol gerektiren bu tip kullanım alanlarında ses sistemi tasarımlarınızı profesyonel proje departmanımız sayesinde hazırlayarak sizlere anahtar teslim çözümler sunuyoruz.
Profesyonel Ses Sistemi

Tiyatro Salonu Ses Sistemleri

Tiyatro salonunda ses kaynağı çalıştırıldığında, aniden yayılmaz. Kaynak tarafından çıkarılan her ses, salonun absorbe edici duvarları tarafından tamamen absorbe edilmeden yansır . Bir tiyatro gösterisinden gerçek bir tat ve haz alabilmesinin arkasında, tiyatronun güzelliğinin yanında kesinlikle teknik donanımın yani ses sisteminin rolü çok büyüktür. Geniş bir alan olması itibari ile akustiği olan tiyatro salonlarında, seçilen mekanın projelendirmesini aşamasında uygun ses sistemi ile tamamlanması gerekir. Sesin uniform olması ve sahne efektlerinin bize doğru ve anlaşılır bir şekilde gelmesi için ses sistemlerinin konumunu özenle projelendiriyoruz. Tiyatro salonu ses sistemi uygulamalarınızı tecrübeli ve işinde uzman ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
Profesyonel Ses Sistemi

Sinema Salonu Ses Sistemleri

Filmlerdeki seslerin en doğal şekliyle duyulması için salonun akustik tasarımında mimari uygulamalardan elektronik uygulamalara kadar her türlü akustik özellikler hesaplanarak hareket edilmelidir. Sinema izleyicilerine etkileyici sesleri duyurmak ve onları filmin içine almak sadece o salona uygun Dolby Digital Surround ses sistemleri ve tasarımları kullanmakla mümkündür. Sinema ses sistemlerinde, salon tasarımına en uyumlu ses sisteminin tasarımı, kurulumu gerçekleştirildikten sonra hangi film oynatılırsa oynatılsın, o filmin seslerinin en yüksek kalitede ve “rahatsızlık vermeyecek” en yüksek ses seviyesinde izleyiciye ulaşmasını sağlayan sistemleri mekana en uygun şekilde projelendirip kuruyoruz.
Profesyonel Ses Sistemi

Eğlence Mekanları Ses Sistemleri

Eğlence mekanlarında müzik yayınları, gösteriler, şovlar ve ses sistemleri aracılığı ile verilmektedir. Kalabalığın eğlenmesi ve haz alması için ses sistemlerinden verilen sesin temiz, kaliteli, anlaşılır olması gerekmektedir. Mümkün olan en iyi ses deneyimi sunmanız için, müzik kalitesini profesyonel düzeyde verebilmeniz için mekanınızı en iyi şekilde projelendirip profesyonel ses sisteminin uygulamasını yapıyoruz. Açık veya kapalı alanlarda, görsel showlar, etkinlikler ve mekân darlığı kaygısı taşıdığınız, her alanda kullanabileceğiniz dünya çapında kendini ispatlamış ses sistemlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Profesyonel Ses Sistemi

Düğün Salonu Ses Sistemleri

Düğün mekanınıza kurulan iyi bir ses sistemi demek; kır düğünü de olsa balo salonunda da evlenseniz ses dağılımının iyi sağlanması, kontrollü hoparlör sistemi ile sesin vurgularına ilgi çekilmesi, çevresel faktörlerden oluşacak gürültüyü en aza indirerek mekandaki tüm noktalara eşit ses iletimi sağlanması demektir. Eğer iyi bir ses sistemine sahipseniz tüm misafirleriniz geceden gereksiz bir baş ağrısı yerine kulaklarına dolan etkileyici ezgilerle ayrılacaktır. Dış seslerin müzik yayınına dahil olmasını engelleyen teknolojik sistem; sesin yoğunluğunu, çevresel dağılımını ve akustiğe uygunluğunu sağlayarak kulaklarınızın pasını silecek bir eğlenceye imza atmanızı sağlar. Firmamız bu deneyimlerinden yola çıkarak size salonunuzda kullanabileceğiniz en iyi ses sistemini mekanın özelliğini dikkate alarak uygulamasını profesyonel ekibiyle birlikte yapmaktadır.
Profesyonel Ses Sistemi

Camii Ses Sistemleri

Camilerde ses sistemleri, camii’nin hem iç hem de dış alan akustiğini sağlayabilmek için ortamdaki tüm şartlara bağlı olarak 360 derecelik düşünce ile cami iç yapısına kurulur. Kaliteli malzeme, uzman işçilik, dikkatli kullanım camiye uzun süreli hizmet sağlar. Camii ses sistemlerinde amfi, elektrik frekans kabloları, hoparlör, mikrofon, parazit önleyici, ses frekans yükseltici gibi birbirinden farklı birçok ürün bulunur. Mevcut ürünlerin birbirine uygun kalitede kurgulanması, tam anlamıyla ortama hakim kaliteyi gerçekleştirirken; aksi yapı, ses sisteminin kalitesini düşürür. Caminin ses sistemi dış mekan özelliklerinden bağımsız kurulursa; ezan sesi, arzu edilen noktaya kadar gidemez. Camii ses sistemlerinde uzmanlaşmış olan firmamız bilgi ve deneyimiyle kullandığı tanınmış kaliteli markalarla sizlere en iyi camii ses sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır.
Profesyonel Ses Sistemi

Spor Salonu Ses Sistemleri

Spor salonlarında ses sisteminin uluslararası standartlara uygun ve problemsiz çalışır durumda olması gerekmektedir. Spor salonları geniş alanlar olduğu için akustiğini ve ses dağılımını iyi hesaplayıp mekana uygun güçte ses sistemi kurulur. Seyirciye veya sporcuya ulaşacak olan sesin veya müzik yayınının rahatsız edici düzeyde olmamasına dikkat edilmelidir. Firmamız spor salonlarının ses sistemlerini projelendirip salona en uygun olacak şekilde ürünlerin yerleştirilmesini ve çalışmasını sağlamaktadır. START ELEKTRONİK, bu konudaki tecrübelerine dayanarak spor salonlarının profesyonel ses sistemlerini yetişmiş uzman kadrosuyla birlikte en kaliteli markaları kullanarak uygulamasını gerçekleştirmektedir.
Profesyonel Ses Sistemi

Otel Ses Sistemleri

Başarılı bir otel barı, restoranı veya lounge alanı gündüz rahat, gün batımından sonra ise daha pırıl pırıl bir atmosfer yayar. Bu canlı ambiansı yaratmaktaki anahtar faktör müziktir. Ses sistemlerimiz, tüm dinleme seviyelerinde fon müziği volümünde bile kulağa duyulması gerektiği gibi gelen net müzik ve anonslar için kaliteli performans üretir. Fitness merkezleri, havuz, hamam, spa ve sağlık & güzellik merkezlerinde size sunacağımız ses sistemiyle müşterilerinizin kendini özel hissetmesini sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ses sistemlerimiz, oteldeki düğünler ve partiler için zengin, doğal müzik performansının yanısıra, toplantılar ve konferanslar için net, anlaşılır diyalog performansı sunar. Mekanın görsel bütünlüğünü bozmadan güçlü ses performansı üretir. Firmamız beklentilerinizin ötesinde tüm otel odalarını kapsayan ses sistemiyle mükemmel bir çözüm sunabilir. Ortak alanlardaki çok-zonlu müzikten otel odalarındaki film ve müzik ihtiyaçlarının tüm gereksinimlerini karşılayan, kaliteli ses performansı ve estetiği birlikte sunan bir çözüm.
Profesyonel Ses Sistemi

Toplantı Salonu Ses Sistemleri

Ses sistemi toplantının genel başarısı üzerinde en belirgin faktörlerden biridir. Toplantı salonlarındaki kullanılan ses sistemi farklı ihtiyaçları karşılayabilmesi için bu alan kadar esnek olabilmelidir. Bu tip salonlarda kurulan ses sistemi sesi homojen olarak salonun her yerine dağıtmak zorundadır. Toplantı salonlarında sunduğumuz ses sistemleri, konuşmacıların birbirlerini net ve anlaşılır bir şekilde duymaları sağlayan, farklı gereksinimlere adapte olabilen, kullanması kolay, tekrar tekrar ayarlanması gerekmeyen, güvenilir ve dekorlarla uyumlu sağlayan bir çözüm sunar.
Profesyonel Ses Sistemi

Kiralama Şirketleri Ses Ekipmanları

START ELEKTRONİK olarak, her türlü organizasyonları için kiralama şirketlerine kaliteli markalardan oluşan geniş ürün yelpazesine sahip Profesyonel Ses Sistemlerimizle profesyonel çözümler sunuyoruz. Profesyonel ses sistemleriyle ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılayacak ürün gamına sahip olan firmamız, sizin en güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

YÜKSEK KALİTE, UZMAN KADRO, KUSURSUZ HİZMET

START ELEKTRONİK, her projenin teknik ve ürün gereksinimlerini belirleyip; projeleri yapısal ve işlevsel açıdan değerlendirerek en doğru çözüme ulaşmak için çalışmaktadır. Ses Sistemlerinde kullandığımız ana ürünlerin kalitesini düşürmemek için, uzmanlarımız tarafından ön görülen ara ürünler de bu kalite doğrultusunda seçilmektedir. Kullanılan ürünlerin bütün bağlantı ve montaj malzemeleri birinci sınıf ürünlerden seçilmektedir. START ELEKTRONİK, uygulaması yapılan ses sistemlerinin, yüksek kalitede ve ön görülen sürede tamamlanabilmesi için teknik kadrosu güvenilir hizmetler vermektedir.

Kalite ve güvene atılan imza…

KULLANIM ALANLARI

 • Kulüpler
 • Konser Salonları
 • Stadyum ve Arenalar
 • Tiyatrolar
 • Opera Binaları
 • Çok Amaçlı Salonlar
 • Caz Kulüpleri
 • İbadet Evleri
 • Oyun Parkları
 • Kültür Merkezleri
 • Fabrikalar
 • Camiler
 • Okullar
 • Stüdyolar
 • Hastaneler
 • Alışveri Merkezleri
 • Kongre ve Sergi Merkezleri
 • Havaalanları
 • Konut ve Toplu Yerleşimleri
 • Müzeler
 • Restoranlar
 • Otel ve Tatil Köyleri

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarMalatya Kongre ve Kültür Merkezi
Malatya Kongre ve Kültür Merkezi
RAMADA Plaza Söğütözü
RAMADA Plaza Söğütözü / ANKARA
Ordu Kültür Merkezi
Ordu Kültür Merkezi ve Ordu Devlet Tiyatrosu
Gümüşhane Kültür Merkezi
Gümüşhane Kültür Merkezi
Bingöl Milli Piyango Öğrenci Yurdu
Bingöl Milli Piyango Öğrenci Yurdu
Ahlat Kültür Merkezi
Ahlat Kültür Merkezi

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu