GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ


GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Ev Güneş Enerji Sistemleri

Her evin bir çatısı var, biz bu yerleri kullanım dışı yerler olarak görmüyoruz. Tam aksine size engel olmayacak, yerinizi daraltmayacak alanlarda güneş enerji sistemleri kurulabilir diye düşünüyoruz. Güneş enerjisiyle hem evinize göstermiş olduğunuz hizmet artsın, hem de enerji üreterek elektrik tüketiminiz azalsın. Elektrik olmayan bölgelerde kendi elektriğinizi rahatlıkla üretebildiğiniz gibi elektriğin bulunduğu evlerde faturadan tasarruf edebilirsiniz.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Fabrika Güneş Enerji Sistemleri

Solar güneş enerji sistemleri, şebeke hatlarından uzak yerlerde kalan veya elektriği olan fabrikalarda çatıların veya arazisinin üzerine kurularak hem üretim maliyeti düşmekte hemde elektrik tasarrufu sağlanmaktadır. Fabrikaların solar güneş enerji sistemlerini kullanması yalnızca elektrikten tasarruf sağlamaz aynı zamanda çevre ekolojik sisteminine temiz bir üretim yaparak katkıda bulunur. Fabrikanın çatısına yerleştirdiğiniz güneş enerji panelleri ile hem kendi işyerinizin elektriğini hem fabrikanızın elektrik ihtiyacını karşılar, hem de arta kalan elektriği devlete satabilirsiniz.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Sulama Güneş Enerji Sistemleri

Solar güneş enerji sistemleri, sulama alanında son zamanlarda verimli bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Şebeke hatlarından uzak yerlerde kalan tarımsal arazilerin elektrik ihtiyacının karşılanması için en uygun çözüm güneş enerjili sulama sistemlerdir. Düzenli sulama tarımsal arazilerde en önemli konulardan biridir. Gerekli ve yeterli sulama yapılmazsa ürün tamamen kaybedilip, işçilik ve yatırım maliyetlinin tümü kaybedilebilir.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Ticari Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerjisiyle hem göstermiş olduğunuz hizmet arttırabilir, hem de enerji üreterek ülkenin elektrik tüketimini azaltabilirsiniz. Güneş enerjisinden elektrik üretimi ve devlete satışından gelir elde etmek için devlet güneş enerjisinden üretilen elektrik alım fiyatları sabit ve yerli ekipman kullanımını destekleme bakımından teşvik etmek için ek fiyatlama yapmaktadır. Günümüzde güneş enerjisinden elektrik üreterek fazla enerjiyi devlete satan girişimciler mevcut. Hava kirliliğini engelleyen doğaya karbon salınımına engel olan çevreye zarar vermeyen Yeşil Enerji olan güneş enerjisi ile çevre tamamen korunmuş oluyor.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Otel Güneş Enerji Sistemleri

Otellerinizdeki büyük enerji sarfiyatınının önüne geçmek ve otelinizin ekolojik dengesini korumak için solar güneş enerji sistemlerini kullanmak son derece akıllıca bir çözümdür. Elektrik sarfiyatının en çok olduğu yerlerden biride otellerdir. Günü yirmidört saati elektrik kullanılan bu mekanlarda güneş enerji sistemlerini kullanmak artık zaruriyet olmuştur. Elektrik kesintilerininde jeneratörler çok büyük maliyetler getirmektedir. Otele kurulacak olan solar güneş enerji sistemi bu sorununda önüne geçmektedir.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

İş Yeri Güneş Enerji Sistemleri

İşyerinizdeki elektrik maliyetleri gün geçtikçe artmaktadır. İşyerinizin çatısına veya mevcut boş bir alana yerleştirdiğiniz ve düşük bir maliyet gerektiren solar güneş enerji sistemiyle işyerinizin elektrik maliyetlerini düşürebilirsiniz. Günümüzde çok önemli hale gelen işyeri maliyetlerinin düşmesi hem size hem de devletetin yükünü hafifletmektedir.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Sokak Aydınlatma Güneş Enerji Sistemleri

Elektrik hattına ihtiyacı yoktur, solar enerji kullanır, elektrik faturası yoktur, abonelik yoktur, bir işçilik gerektirmez. Enerjiden % 100 tasarruf sağlar. Parkın ya da bahçenin istediğiniz yerlerine taşınabilir. Gündüz depoladığı enerjiyi, gece kullanır. Elektrik şebekesinden uzak alanlar için ve elektrik kesintilerinin sık görüldüğü alanlar için kullanılabilir. Solar enerji sayesinde, belediye parklarında, fabrika çevre aydınlatmasında, çay bahçelerinde, üniversite kampüslerinde, devlet kurum ve kuruşlarının bahçe aydınlatmalarında, kaldırımların aydınlatılmasında, villa bahçelerinin aydınlatılmasında, mesire yerlerinin aydınlatılmasında, çeşme başının aydınlatılmasında kullanılabilir.
GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

Sera Güneş Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi seralarda da kullanılmaktadır. Solar enerji sayesinde seranın yakıt maliyetinin yüzde 70 azaldığı, ayrıca odun, kömür gibi yakıtlar kullanılmadığından çevre kirliliğinin önlendiği bilimsel verilerle ispatlamıştır. Don nedeniyle de verim alınamayan bölgelerde sekiz ay boyunca tarım yapılabilmektedir. Seranızda kullanacağınız bu sistemle hem tasarruf edip hem de çevreye katkıda bulunmuş olursunuz.

GÜNEŞ HEPİMİZE YETER

Fabrika ve işyerlerinde güneş enerjisiyle hem göstermiş olduğunuz hizmet artsın, hem de enerji üreterek elektrik tüketiminiz azalsın. Kurulum maliyeti hariç ucuz bir kaynaktır, dışa bağımlılığı yoktur, tükenmeyen temiz enerji kaynağıdır ve nakliye problemi yoktur. Bu nedenle Güneş Enerjisi sürdürülebilir bir özelliğe sahiptir.

GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ

GÜNEŞ SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarAfyon Çay Barajı
Afyon Çay Barajı

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu