UYDU SİSTEMLERİ


Kamu Çözümleri

Kamu Çözümleri

Kamu sektöründe ihtiyaç duyulan düşük işletme maliyetine sahip, uzun ömürlü ve güncellenebilen Network altyapılarını gerektiğinde birbiriyle entegre ederek minimum ilk yatırım maliyetleriyle sunuyor, sistemlerin eğitimini ve sürekli desteğini veriyoruz. IPTV ile Ulusal ve Uluslararası birçok yayının HD kalitesinde takibi, VOIP ile düşük işletim maliyetli telefon altyapıları, Digital Signage ile; yayın ve haber ekranlama, şubeler arası ya da bina içi kablosuz şebekeler ile kablo külfetinden muaf ve birbirine daima bağlı birimler, güçlü ve sorunsuz sinyal yayınları için sinyal işleme merkezleri ya da mevcut şebekelerinizin takip ve ölçümünü sağlayacak test ve ölçüm ekipman sistemleri sağlıyoruz.
Konut Çözümleri

Konut Çözümleri

Toplu konutlarda bireysel çanak antenlerin meydana getirdiği görüntü kirliliğini önleyen ve görüntü kalitesinde çığır açan merkezi TV dağıtım sistemleri ile günümüzde Triple Play ( Ses-Görüntü-Data ) olarak adlandırılan TV, internet ve telefon altyapılarının fiber şebekeler üzerinde planlanarak sonlandırılmasında yıllara uzanan fiber ve altyapı deneyimimizi katıyoruz. UBB (Ultra Broadband) altyapısı üzerinden Dijital ve Analog yayınları (DVB-S, DVB S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVBT/ H) içeren Merkezi TV (Headend) ve Multiswitch sistemlerini Fiber optik teknolojisiyle konutlarınıza uyguluyor ve Triple Play ( Ses-Görüntü-Data ) altyapıları için uygun sistemler tasarlıyoruz.
AVM Çözümleri

AVM Çözümleri

Yaşam konforunu arttırmada önemli rol oynayan alışveriş ve yaşam merkezleri, müşterilerine sundukları ek hizmet ve konforla rakiplerinden ayrılırlar. Alışveriş merkezlerinin altyapı ihtiyaçları arasında bulunan merkezi TV veya IP tabanlı telefon sistemleri, Digital Signage ekranlama, altyapıları ile ek reklam geliri sağlama, İç mekan kablosuz internet çözümleri, merkezi ağ yapıları gibi taleplere ihtiyaçlarınız doğrultusunda, en efektif sistem önerisi ve sistem uzmanlığımız ile yanıt veriyoruz.
Hastane Çözümleri

Hastane Çözümleri

Artık hastaneler, sadece tedavi değil, konfor ve hizmet sunma özellikleriyle de rekabet ediyor. Hastane altyapılarında telefon giderlerini düşürücü sistemler, tüm odalarda hasta konforu ve ek kazanç sağlayan IPTV altyapıları, doktor ve hastalar için bilgilendirme sağlayan Digital Signage ekranlama ve bilgilendirme sistemleri ile düşük maliyetli, getirileri ile ilk yatırım maliyetlerini karşılayan sistemler sayesinde daha düşük işletim gideri ve daha fazla konfor taahhüt ediyoruz. Hastanenize özel ihtiyaçların belirlenmesi ve projelendirilmesiyle ilgili bize istediğiniz soruları yöneltebilir ve ihtiyaçlarınızı verdiğimiz bilgiler doğrultusunda belirleyebilirsiniz.
Operatör Çözümleri

Operatör Çözümleri

Operatör ve servis sağlayıcı gibi sorunsuz altyapı üzerinden müşterilerine hizmet sunma ihtiyacı duyan müşterilerimize, mobil TV için altyapı ihtiyaçlarını sağlamaktayız. Sinyal işleme merkezleri ile sorunsuz sinyal yayını sağlayan sinyal merkezleri, interaktif ve IP tabanlı TV altyapıları, VOIP telefon şebekeleri, altyapılarındaki sinyal seviyelerini kontrol altında tutmalarını sağlayan test sistemleri ve müşterilerine Triple Play ( Ses-Görüntü-Data ) hizmetlerini sağlayabilmelerine olanak sağlayan altyapılar sağlıyoruz.
Otel Çözümleri

Otel Çözümleri

UBB altyapısı üzerinden dijital ve analog yayınları (DVB-S/ S2, DVB-C, DVB-T) içeren, Merkezi TV (Headend) ve Multiswitch sistemlerini fiber optik teknolojisiyle konutlarınıza uyguluyor ve Triple Play ( Ses-Görüntü-Data ) altyapıları için uygun sistemler tasarlıyoruz.

UYDU SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarOrdu Kültür Merkezi
Ordu Kültür Merkezi ve Ordu Devlet Tiyatrosu
RAMADA Plaza Söğütözü
RAMADA Plaza Söğütözü / Ankara
Gümüşhane Kültür Merkezi
Gümüşhane Kültür Merkezi

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu