GÜVENLİK SİSTEMLERİ


GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Ev Güvenlik Sistemleri

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı korumak ve tam kapsamlı olarak güvenlik altına almak için ev güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknolojideki hızlı ilerlemelerle birlikte teknik ekipmanların ucuzlaması ve herkes tarafından satın alınabilir hale gelmesi, terör, kundaklama ve hırsızlık olaylarının artması ve buna bağlı olarak güvenliğin daha fazla önem kazanması ile birlikte, güvenlik sistemlerinin kurulum ve kullanılmalarında son yıllarda önemli artışlar meydana gelmiştir. Firmamız, Evinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel güvenlik sistemleri kurmaktadır.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

İş yerindeyken veya işyerinde yokken davetsiz misafir olup olmadığını öğrenmek için işyeri güvenlik sistemleri zorunluluk haline gelmiştir. Kayıt tutan bu sistemlerde işyerinize giren kişinin kimliğini, girdiği saati ve amacını öğrenebilirsiniz. Zamanımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz hatta hayatımızı kazandığımız iş yerlerimizi kapatıp gittikten sonra yahut hafta sonları güvenlikle ilgili kaygılarımızı ancak güvenlik sistemleriyle giderebiliriz. İşyerimizde ihtiyaç duyduğunuz güven ortamını sağlayan güvenlik sistemlerini firmamız işyerinizin ihtiyaçlarını belirleyip size en uygun sistemi sunmaktadır.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Fabrika Güvenlik Sistemleri

Günümüz dünyasında fabrikalar için entegre güvenlik çözümleri zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Bir fabrikanın varlıklarını, çalışanlarını ve koruma , kontrol işletmemiz için hayati önen taşımaktadır. Kurulacak önleyici, gözetleyici sistemler işletmenizi kötü niyetli kişilerin hedefi olmaktan korur veya caydırır. Fabrikalardaki güvenlik sistemlerini gelişen teknolojileri takip ederek ve öncelik vererek planlıyoruz. Güçlü kolay kullanılan uçtan uca güvenlik çözümleri sunuyoruz ve tüm sistemlerin bir biri ile bağlantılı çalışır bir proje yapıyoruz.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Alışveriş Merkezi Güvenlik Sistemleri

Alışveriş merkezlerindeki yoğunluk ve içindeki mağazalar güvenlik sistemlerini kullanılmasında önemli bir faktördür. Her alışveriş merkezi için, tesis giriş noktalarında metal kapı ve el dedektörleri bulunmak zorundadır. Geniş alanların, kalabalık bölgelerin kontrolü ve ziyaretçi takibi için; yasak bölgelere giriş tespiti, kişi sayma, araç sayma, sahipsiz paket algılama, çalıntı obje algılama gibi video analiz uygulamaları sıklıkla kullanılmakta, işletme güvenliğini artıran bu uygulamalar aynı zamanda işletmeye raporlanabilir, katma değerli veri kaynağı sağlamaktadır. Firmamız AVM güvenliğinde edindiği tecrübeyle entegre güvenlik sistemlerini mekanın tespitini yaptıktan sonra projelendirip uygulamaktadır.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Okul Güvenlik Sistemleri

Okulunuzun giriş kapısı, ziyarette bulunanlar da dahil herkesin ilk göz attığı yerdir. Okul girişlerinde kontrollü geçiş yapılması; caydırıcılık sağlamak , güvenlik zafiyetine yol açmamak, izinsiz geçişleri önlemek gibi bir dizi avantajı beraberinde getirmektedir. Okul çevresi, okul katlarının güvenliği, öğrenci güvenliği ve kontrolü, yangın güvenliği ve dışarıdan yetkisiz kişilerin veya sakıncalı maddelerin okula girişini engelleyici tedbirleri alan güvenlik sistemleri okullar için kesinlikle olması gereken bir uygulamadır. Okul güvenlik sistemleri kurulumunda yetişmiş uzman kadromuz ile; öğretmenleriniz, öğrencileriniz ve okulunuz için en profesyonel çözümleri uygulamaktayız.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kültür Merkezi Güvenlik Sistemleri

Kültür merkezleri kültürel etkinliklerin yapıldığı yoğun kalabalığın olduğu yerlerden biridir. Merkez içindeki mekanların çokluğu ve büyüklükleri nedeniyle entegre bir güvenlik sisteminin olması gerekmektedir. Kültür merkezinin girişi güvenliğin hem başlangıç hemde kilit noktasıdır. İç ve dış güvenliğin sağlanması buraya gelen misafirlerin can ve malları için çok büyük önem arz etmektedir. Girişde kapı geçit dedektörü, el dedektörü içeride ve dışarıda kamerayla destekli entegre güvenlik sisteminin kurulması gerekir. Bu konuda tecrübeleriyle hak ettiği yere gelmiş olan firmamız yetişmiş uzman kadrosuyla birlikte kültür merkezlerinin güvenlik sistemini projelendirip uygulamaya sokmaktadır.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Hastane Güvenlik Sistemleri

Hastaneler insan trafiğinin yoğun olduğu, hırsızlık olaylarının sık görüldüğü, hırsızlığa açık yerlerdir. Kötü niyetli kişiler hastaların veya hasta yakınlarının dikkat eksikliğini kötü niyetli olarak kullanarak hasta ve hasta yakınlarının değerli eşya ve paralarını çalabilmektedirler. Hastane güvenlik sistemleri, hastanelerde meydana gelecek kavgaların önlenmesinde, suçluların yakalanmasında, doktorların hasta odalarını internet veya lokal ağ üzerinden sürekli kontrol edebilmelerini sağlar. Dijital güvenlik sistemleri sayesinde çok uzun süreli görüntü kayıtları arşivlenebilmektedir. Güvenlik amacının dışında bilimsel araştırmalar içinde kullanılabilecek sistemlerdir. Sağlık kuruluşları ve hastanelerde hizmet kalitesini artırmak, işletme güvenliğini sağlamak amacı ile anahtar teslimi olarak projelendirdiğimiz güvenlik sistemlerini bu konuda yetişmiş uzman ekibimizle birlikte uygulamasını yapıyoruz.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Havalimanı Güvenlik Sistemleri

Havalimanları, yüksek güvenlik seviyesi gerektiren ve aynı zamanda güvenlik sistemlerinin birbirleri ile entegre çalıştığı kritik tesislerdir. Havalimanı terminalleri dahilinde birbiriyle entegre çalışabilen güvenlik sistemleri kurulması lazımdır. Terminal dışında ise elektronik algılama yapabilen çevre güvenlik sistemi CCTV ile entegre edilmekte, gelişmiş video analiz uygulamaları yapılmaktadır. Bu sistemler lokal çalışabildiği gibi, birden fazla noktanın tek bir merkezden izlenmesi ve yönetimi mümkün olmaktadır. Start Elektronik havalimanları için anahtar teslim elektronik yüksek güvenlik sistemleri tesis etmekte, eğitimli teknik kadrosuyla birlikte sizlere en profesyonel güvenlik sistemini kurmaktadır.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Otel Güvenlik Sistemleri

Turistik tesis veya otele, emniyet ve güvenlik zaafiyetinden daha çok hiçbir şey zarar veremez. Etkinlikler ve konaklama yerleri yerel çevrenin bir parçası olup, yüksek standartta iyi müşteri hizmeti veren tesislerin “en güvenli iş yeri olma eğilimi” herkesçe malumdur. Yetersiz müşteri emniyeti sağlayan turizm işletmeleri ise “konuklarının iyiliğinin umurlarında olmadığı” mesajını gönderirler. Güvenli ortamı yaratmak için “iyi misafir emniyeti ve güvenliği prosedürleri” ilk adımdır. Start Elektronik olarak, oteller gibi, güvenlik ve estetiğin bir arada bulunması gereken uygulamalarda oteller ve turizm işletmeleri için anahtar teslim elektronik güvenlik sistemleri tesis etmekteyiz.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Eğlence Mekanları Güvenlik Sistemleri

Eğlence merkezlerinin kalabalıklığı, olay çıkma ve hırsızlık olasılığını önemli ölçüde arttırmaktadır. Bu durum eğlence mekanlarında güvenliği üst sağlamayı gerektirmektedir. Yalnızca fiziksel müdahale değil, güvenlik sistemleriyle gelen müşterileri izleyip tespit etme konusunda da yardım almak gerekir. Eğlence yerlerindeki yoğunluk nedeniyle mekanda kurulucak güvenlik sisteminin profesyonel ekipmanlarla kurulması gerekir. Firmamız güvenlik sistemleri konusunda size en profesyonel çözümleri sunmaktadır.

SİZDEN DAHA DİKKATLİ SİZİN İÇİN İZLEYEN SİSTEMLER!..

Olası büyük çapta maddi zararı Sigorta Şirketleri ne oranda karşılar, ya da ne kadar sürede karşılar tartışılır. Fakat Kamera Güvenlik Sistemleri ile önceden almış olduğunuz önlem sayesinde sigorta, zarar karşılama gibi uğraştırıcı işlemlerden yüksek oranda kurtulmuş olursunuz. Her alanda kolaylıkla kullanılabilen güvenlik kameraları ile ister evde ister işyerinizde, kendinizi çok daha güvenli ve rahat hissedebilirsiniz. Kameralarımız IP ve Analog olmak üzere iki çeşittir. Bu kameraları siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre kullanmaktayız.

START ELEKTRONİK, analiz kabiliyeti olan, birçok kontrol ve aksiyonu otomatik gösterebilen yeni teknoloji kamera sistemi çözümlerini yakından takip ederek bu sistemler konusunda uzman uygulayıcı rolünü üstlenmiştir.

KULLANIM ALANLAR

 • Kulüpler
 • Konser Salonları
 • Stadyum ve Arenalar
 • Tiyatrolar
 • Opera Binaları
 • Çok Amaçlı Salonlar
 • Caz Kulüpleri
 • İbadet Evleri
 • Oyun Parkları
 • Kültür Merkezleri
 • Fabrikalar
 • Camiler
 • Okullar
 • Stüdyolar
 • Hastaneler
 • Alışveri Merkezleri
 • Kongre ve Sergi Merkezleri
 • Havaalanları
 • Konut ve Toplu Yerleşimleri
 • Müzeler
 • Restoranlar
 • Otel ve Tatil Köyleri

GÜVENLİK SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarBitlis Hizan Kültür Merkezi
Bitlis Hizan Kültür Merkezi
RAMADA Plaza Söğütözü
RAMADA Plaza Söğütözü / Ankara
Ordu Kültür Merkezi
Ordu Kültür Merkezi ve Ordu Devlet Tiyatrosu
Ahlat Kültür Merkezi
Ahlat Kültür Merkezi
Aksaray Kültür Merkezi
Aksaray Kültür Merkezi
Aydın Kültür Merkezi
Aydın Kültür Merkezi

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu