LED AYDINLATMA


Bina Led Aydınlatma

Bina Led Aydınlatma

Günümüzde genel dış cephe aydınlatma uygulamalarında kendine fazlaca yer bulan led aydınlatma ile binalarınızı ve dış cepheleri şık bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Dekoratif dış cephe aydınlatma uygulamalarında aydınlatılacak bölgeye ve o bölgenin uzunluğuna bağlı olarak led seçimi yapılmaktadır. Bina, köprü, gökdelen, müze ve tarihi yapıların dış cephelerinin aydınlatılması ve renginin değiştirilmesi amacıyla kullanılan led aydınlatma ürünlerimizle Start Elektronik olarak uzman teknik ekibimizle sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz.
Ev Led Aydınlatma

Ev Led Aydınlatma

LED aydınlatma sistemleri tasarruflu, dayanıklı, çevre dostu, güvenli ve dekoratif oldukları için evlerde giderek daha çok kullanılıyor. Dekoratif olarak farklı renklerde aydınlatma sağlayabilmesi ve mobilya dahil, evin pek çok köşesinde uygulanabilmesi LED aydınlatmanın diğer avantajlarıdır. LED aydınlatmalar düşük enerji tüketimleri, uzun ömrü olmaları, sağlamlıkları, küçük boyutları ve hızlı açılıp kapanabilme özellikleri ile geleneksel ışık kaynaklarına göre bir dizi avantajı sağlamaktadır. Evinizin daha şık bir görünüme kavuşması ve güçlü ışık vermelerine rağmen az enerji tüketimi yapan LED aydınlatma sistemleri, mekanda istenmeyen gölgeler yaratmadan, homojen ışık sağlayabilmek için ideal bir yöntemdir.
İş Yeri Led Aydınlatma

İş Yeri Led Aydınlatma

Tasarruflu ampul olarak bilinen ampullerden çok daha tasarrfulu olan LED ampuller, bunun yanı sıra kısa sürede ortamı aydınlatması ve on beş yıla kadar ömürlü olması sebebiyle de işyerlerinde de tercih edilmektedir. İşyerlerinizdeki aydınlatmada türlü nedenlerden dolayı tüm gün lambalar açık olmaktadır. Enerji tüketimini azaltmak adına, LED ampule yapılacak olan yatırım iş yerlerinde zaten yüksek olan elektrik faturasını azaltmakla kalmayacak, iş yeri çevreci tavrı nedeniyle de takdir kazanacaktır. Ayrıca işyerinizde LED aydınlatmalar, bulundukları mekanda benzersiz bir ambiyans yaratmak için idealler.
Fabrika ve Depo Led Aydınlatma

Fabrika ve Depo Led Aydınlatma

Fabrikalarda ve depolardaki aydınlatma işverene çok büyük maliyetler getirmektedir. LED aydınlatmalar düşük enerji tüketimleri, uzun ömrü olmaları, sağlamlıkları, küçük boyutları ve hızlı açılıp kapanabilme özellikleri ile geleneksel ışık kaynaklarına göre bir dizi avantajı sağlamaktadır. Dışarıya ısı vermemeleri sayesinde düşük enerji tüketmelerine ek olarak, kumaş ya da kağıt türü çabuk ısınıp alev alabilecek malzemelerle de diğer ampul çeşitlerine göre çok daha güvenli bir şekilde kullanılabilirler.
Düğün Salonu Led Aydınlatma

Düğün Salonu Led Aydınlatma

Düğün salonları elektriğin en çok sarf edildiği mekanlardan biridir. Düğün salonlarında mekanın gösterişli aydınlatmayla yapılması gerekmektedir. Düğün salonuna gelenlerin gösterişli ve şık bir aydınlatmayla karşılaşmaları için Led aydınlatmanın çok mükemmel ve profesyonel şekilde yapılması gerekmektedir. Start Elektronik senelerin verdiği deneyim ve bilgiyi, kalite ve estetiğe çevirmek için her türlü çabayı sarf eden tecrübeli kadrosu ile siz müşterilerimize Led Aydınlatmada en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.
Garaj Led Aydınlatma

Garaj Led Aydınlatma

Garajlarda kullanılacak led aydınlatma ciddi bir enerji tasarrufu sunmaktadır. Led aydınlatma %75’e varan enerji tasarrufu sağlamayı amaçlayan bir aydınlatmadır. 24 saat açık olan oto park ve garaj alanları eşit ışık dağılımı, yüksek aydınlık ve aydınlatmayı ön planda tutan kullanıcılar için mükemmeldir.
Eğlence Mekanları Led Aydınlatma

Eğlence Mekanları Led Aydınlatma

Eğlence mekanlarında, mekânın mimarisi kadar mekandaki ışığın kalitesi ve hissettirdikleri çok önemlidir. Bu tür yerlerde led aydınlatma hem verimli hem de konseptlerine paralel bir atmosfer yaratan doğru aydınlatma sistemleri ile marka değerlerini yükseltirken tasarrufta sağlarlar. Rahat bir ortamda stresimizi attığımız bu tür mekanlardaki aydınlatma profesyonelce yapılmalı ve gelen misafirlere hoş bir atmosfer sunmalıdır. Start Elektronik olarak eğlence yerlerindeki led aydınlatmalarda size en uygun çözümleri sunmaktayız.
Otel Led Aydınlatma

Otel Led Aydınlatma

Otelin mimarisi ile uyumlu bir led aydınlatma sistemini kurarak hem tasarruf sağlar hemde müşterilerinize konforlu ve şık bir ortam sunabilirsiniz. Dekoratif bir aydınlatma yapılan otelinizdeki sağladığınız atmosfer otele gelen müşterilerinize hem huzurlu bir ortam sunacak hem de ortamdan keyif almalarını sağlayacaktır. Otelin odasında, barında, restaurantında, lobisinde vb. yerlerinde kullanacağınız ortamı tamamlayıcı led aydınlatma ile otelinize yeni bir konsept kazandırabilirsiniz.

KULLANIM ALANLAR

 • Askeriye
 • Konser Salonları
 • Stadyum ve Arenalar
 • Tiyatrolar
 • Opera Binaları
 • Çok Amaçlı Salonlar
 • Radyo ve Televizyon
 • Polis
 • İtfaiye
 • Kültür Merkezleri
 • Fabrikalar
 • Camiler
 • Okullar
 • Stüdyolar
 • Alışveri Merkezleri
 • Kongre ve Sergi Merkezleri
 • Havaalanları
 • Müzeler
 • Restoranlar
 • Otel ve Tatil Köyleri

LED AYDINLATMA REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarSAKARYA ÜNİVERSİTESİ KONFERANS SALONU
ERSAN RESORT SPA
VAN DEVLET TİYATROSU
KONYA MEVLANA MÜZESİ
KARABÜK KÜLTÜR MERKEZİ
BATMAN KÜLTÜR MERKEZİ

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu