İNTERKOM SİSTEMLERİ


İNTERKOM SİSTEMLERİ

TV Stüdyoları İnterkom Sistemleri

İnterkom sistemleri TV ve radyo stüdyolarında, yayın esnasında spiker, kameraman ya da sunucunun reji veya yayın yönetmeniyle olan bağlantısını sağlar. Yayın sırasında bir son dakika haberi gelebilir ve spiker bunu aynı anda izleyiciye aktarmak durumunda kalabilir. Bir canlı bağlantı alma durumu söz konusu olabilir, yayına ara verilebilir. Spikerle veya kameramanla ilgili herhangi bir durumda uyarı ya da önemli bilgi gelebilir. Kısacası yayın esnasında spikere veya kameramana talimat ya da bilgi vermek, ulaşmak amacıyla kullanılır. İnterkom cihazını rahat kullanabilmek, hem yayına devam edip sunarken hem de kulağınıza gelen bilgiyi hızlıca değerlendirip ona göre yayına yön vermek çok önemlidir. Start Elektronik, TV stüdyolarına profesyonel interkom haberleşme sistemlerini projelendirip stüdyoya en uygun interkom sistemini kurmaktadır.
İNTERKOM SİSTEMLERİ

Radyo İnterkom Sistemleri

Radyolarda, yapım ekibinin kendi arasında haberleşmesi interkom sistemine bağlı kulaklıklı mikrofonlar veya telsizlerle yapılır. Örneğin yönetmen reji odasından müdahale ederek, sunucuya ne yapması gerektiğini veya sunucuya programın bitişine ne kadar süre kaldığını interkom vasıtasıyla bildirir. Yönetmen interkom haberleşmesi sayesinde hem kendi bulunduğu rejisindeki personeli hem de diğer personeli yönetme imkanına sahip olur. İnterkom cihazını rahat kullanabilmek, hem yayın akışı devam edip sunarken hem de kulağınıza gelen bilgiyi hızlıca değerlendirip ona göre yayına yön vermek çok önemlidir. Firmamız, radyo stüdyolarına profesyonel interkom haberleşme sistemlerini projelendirip stüdyoya en uygun interkom sistemini kurmaktadır.
İNTERKOM SİSTEMLERİ

Eğlence Mekanları İnterkom Sistemleri

İnterkom haberleşme sistemleri eğlence mekanlarının girişlerindeki ve içerideki personelin birbiriyle haberleşmesini sağlayarak işletmedeki koordinasyonun doğru bir şekilde yürümesini sağlar. Güvenliğin, garsonların ve çalışan personelin birbirleriyle kesintisiz, net bir şekilde interkom haberleşme sistemiyle haberleşmesi mekanın işletimindeki aksaklıkları giderir ve işletmenin daha profesyonel bir şekilde hizmet vermesini sağlar. Start elektronik olarak, interkom sistemleri konusunda çağın teknolojik gelişmelerini yakından takip ediyor, edindiğimiz tecrübeyle sizlere daha iyi hizmet vermek için çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
İNTERKOM SİSTEMLERİ

Sahne İnterkom Sistemleri

Canlı sahne performanslarında sahne arkasıyla ışık odası ve kulis arasındaki iletişim, sanatçı, sunucu ve yönetmen arasındaki birbirleriyle kesintisiz, net bir şekilde haberleşme interkom haberleşme sistemleriyle sağlanabilmektedir. Sahnede sanatçının o an hangi şarkıyı okuyacağı, programın bitişi veya gösteriyi sunan sunucunun kulağına gelen bilgiyi hızlıca değerlendirip ona göre yayına yön vermesi oldukça önemlidir. Sahne interkom sistemlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyip profesyonel anlamda interkom haberleşme sistemlerinizin uygulamasını yapıyoruz.
İNTERKOM SİSTEMLERİ

Deniz Araçları İnterkom Sistemleri

Günümüzde deniz ulaşım araçlarının iç haberleşme de interkom haberleşme sistemleri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Acil olsun ya da olamasın gemi kaptanının, diğer gemi personeliyle haberleşmesi işlerin doğru yürümesi ve personelin görevlerini kurallara uygun bir şekilde yapmaları için gereklidir. Deniz ulaşım araçlarında kullanılan İnterkom haberleşme sistemleri, iletişim imkanlarını tüm zorlu koşullarda hızlandıran ve geliştiren, dayanıklı, esnek, kaliteli, güvenilir ve görevlere uygun, teknolojik bir haberleşme çözümüdür. İnterkom haberleşme sistemlerinde tüm süreçlere hakim lider teknoloji şirketi olarak sizlere en uygun profesyonel çözümleri öneriyor ve kuruyoruz.
İNTERKOM SİSTEMLERİ

Açık Hava İnterkom Sistemleri

Açık hava interkom sistemleri, büyük inşaat sahalarında, yol veya köprü çalışmalarında, dışarıda yapılan röportajlarda, lunaparklarda, açık otoparklarda v.b. gibi geniş alanlarda yöneticilerin veya çalışanların birbirleriyle haberleşmesinde kullanılır. Bu tip geniş mekanlarda haberleşmenin net ve anlaşılır olması ancak interkom haberleşme sistemiyle sağlanabilir. Açık hava interkom haberleşmesindeki ihtiyaçlarınızı belirleyip sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.
İNTERKOM SİSTEMLERİ

Kültür Merkezleri İnterkom Sistemleri

Kültür Merkezlerinde, tonmaister ile sahnedeki ses teknisyenin, ışıkçı ile ışık teknisyenin, sahne amiriyle sanatçının, ya da bütün ekibin birbirleri arsındaki iletişimi sağlayabilmeleri ve programı yönetebilmeleri için interkom haberleşme sistemleri kullanılmaktadır. Kültür merkezlerindeki kazandığı deneyimleri ile uzmanlışmış olan ekibimizle birlikte sizlere interkom haberleşme sistemlerini kullanılacak mekana profesyonel bir şekilde uyguluyoruz.

KULLANIM ALANLAR

 • Askeriye
 • Konser Salonları
 • Stadyum ve Arenalar
 • Tiyatrolar
 • Opera Binaları
 • Çok Amaçlı Salonlar
 • Radyo ve Televizyon
 • Polis
 • İtfaiye
 • Kültür Merkezleri
 • Fabrikalar
 • Camiler
 • Okullar
 • Stüdyolar
 • Alışveri Merkezleri
 • Kongre ve Sergi Merkezleri
 • Havaalanları
 • Müzeler
 • Restoranlar
 • Otel ve Tatil Köyleri

İNTERKOM SİSTEMLERİ REFERANSLARIMIZ

Tüm ReferanslarElazığ Kültür Merkezi
Elazığ Kültür Merkezi
Osmaniye Kadirli Kültür Merkezi
Osmaniye Kadirli Kültür Merkezi
Adana Murat Göğebakan Kültür Merkezi
Adana Murat Göğebakan Kültür Merkezi

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu